O firmie

Wypożyczalnia samochodów dostawczych na Śląsku

WezDuzego.pl oferuje krótko- i długoterminowy wynajem samochodów dostawczych dla firm, instytucji i osób prywatnych. Usługi świadczymy na terenie całego Śląska, obsługując Klientów m.in. z Katowic, Chorzowa, Rudy Śląskiej, Zabrza, Bytomia i Tarnowskich Gór.

Dlaczego my?

Oferujemy wynajem bez limitu kilometrów, z możliwością odbioru i zwrotu pojazdu w wyznaczonym przez Klienta miejscu. Zapewniamy konkurencyjne ceny i przejrzyste warunki najmu – bez "kruczków" i ukrytych kosztów. Na stałych Klientów czekają atrakcyjne rabaty.

nasza-flota.png

Oferta

Ceny wynajmu rozpoczynają się już od 150 zł netto/doba. Auto wypożyczyć można nawet na 1h. W przypadku najmu długoterminowego (powyżej 30 dni), cena ustalana jest indywidualnie.

zobacz cennik

Nasza flota

Dysponujemy pojazdami dostawczymi marek Renault i Peugeot o zróżnicowanej ładowności. Nasze samochody przechodzą regularne przeglądy techniczne, są zadbane i w pełni sprawne, gwarantując bezpieczną i komfortową jazdę.

zobacz całą flotę

Klienci o nas

  • adam-katowice.jpg

    Adam, Katowice

    Wypożyczyłem Peugeota Boxera do przewiezienia materiałów budowlanych. Nowy, ekonomiczny samochód z klimą i czujnikami parkowania, świetny kontakt z przedstawicielem firmy i ceny bardzo przyzwoite (wziąłem auto tylko na 2h). Polecam i na pewno wrócę.
  • grzesiek-zabrze.jpg

    Grzesiek, Zabrze

    Brak limitu kilometrów to rzeczywiście NO LIMIT. Miałem już nieprzyjemną sytuację z wypożyczaniem samochodu, gdy okazało się, że „brak limitu” w umowie ograniczony był do 500 km na dzień. Obsługa wypożyczalni odpowiada na każde pytanie, bez problemu uzyskałem zgodę na zagraniczną podróż. Sam Renault Master bez zarzutu.

Zarezerwuj swój samochód
lub zapytaj o szczegóły

Wypełnij formularz kontaktowy, postaramy się
skontaktować z Tobą w w ciągu 12 godzin.